Współpraca z klubami

Akademia Bramkarska Total Goalkeeping współpracuje z wieloma klubami piłkarskimi. W naszym portfolio znajdują się takie marki, jak: SMS JUNIOR Wrocław, WKS „Śląsk”, MKS Parasol Wrocław, Olympic Wrocław, FORZA Wrocław, SPORTING Wrocław, SOKÓŁ Marcinkowice, AP Oleśnica, KS ENERGETYK Siechnice.

Brak specjalistycznych zajęć z bramkarzami najczęściej prowadzi do spowolnionego rozwoju utalentowanych golkiperów oraz do braku pełnego wykorzystania ich możliwości i potencjału, którym niewątpliwie dysponują. 

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu klubów posiadamy w swojej ofercie opcję współpracy z klubami w zakresie prowadzenie treningów bramkarskich na ich obiektach. Poniżej przedstawiamy kilka wariantów współpracy:

I Treningi zamknięte – treningi mają charakter zamknięty. Mogą w nich brać udział tylko bramkarze klubowi. 

II Treningi otwarte – większość zawodników biorących udział w treningach to bramkarze klubowi. Do grupy mogą dołączać także golkiperzy innych klubów.

III Treningi łączone – grupa składa się z bramkarzy kilku klubów, dzięki czemu możliwa jest minimalizacja kosztów przy utrzymaniu wysokiej jakości treningu.

Warunki współpracy są ustalane indywidualnie z każdym klubem. Program zajęć konsultowany jest z trenerami prowadzącymi. Za wszystkie usługi wystawiamy rachunki.