Total Summer Camp 2015 za nami!

Zakończyły się letnie zgrupowanie organizowane przez Total Goalkeeping. W czterech turnusach wzięło udział w sumie 106 bramkarzy, którzy doskonalili swoje umiejętności pod okiem siedmiu trenerów.

page

Tegoroczne letnie obozy odbywały się w Świdnicy, Kępnie oraz Malborku. W każdym z tych ośrodków czekały na nas świetne warunki do treningu. Podczas trzech pierwszych turnusów skupiliśmy się na nauce i doskonaleniu obrony dośrodkowań oraz grze nogami. W Malborku pracowaliśmy nad bramkarskimi podstawami. Oprócz tego zajęcia obozowe obfitowały w dużą ilość odpraw teoretycznych związanych z przerabianą tematyką.

Nasze obozy to mądra i ciężka praca, ale także czas relaksu i wakacyjnej zabawy. Codziennie wieczorami rywalizowaliśmy w kilku grupach w różnorakich konkurencjach. Zwycięzcy oczywiście zostali nagrodzeni. Zabawa była przednia.

Każde zgrupowanie przebiegało w wyśmienitej atmosferze. Była ona możliwa dzięki samym uczestnikom, którzy przyjechali z wielu rejonów kraju. Wśród nich znaleźli się reprezentanci Polski oraz kadr wojewódzkich.

„W imieniu całej kadry trenerskiej Total Goalkeeping chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom obozów, za ich pracę oraz postawę, którą prezentowali. Dzięki Wam chcemy pracować i rozwijać się jeszcze bardziej. Do zobaczenia już zimą” – podsumowują Artur Woźniak oraz Jarosław Muracki – organizatorzy campów.