TGK Partnerem Śląska Wrocław

Do grona Partnerów Total Goalkeeping dołącza najbardziej utytułowany klub piłkarski na Dolnym Śląsku. Od października nasi Trenerzy Artur Woźniak oraz Jarosław Muracki dołączyli do sztabu szkoleniowego Akademii WKS Śląsk Wrocław SA i objęli szkoleniem bramkarskim zawodników z kilku roczników.

W minionym tygodniu w siedzibie klubu przy ul. Oporowskiej 62 we Wrocławiu została parafowana umowa o współpracy. 

- Nasza współpraca z Akademią Śląska została rozpoczęta już jakiś czas temu za pośrednictwem SMS Junior Wrocław. W szkole pracowaliśmy z bramkarzami WKS-u od 2016 roku - mówi Artur Woźniak - Teraz nadszedł czas na zupełnie nowy etap. Dołączyliśmy do sztabu szkoleniowego Akademii i pracować będziemy z rocznikami 2002-2004 oraz 2007-2009. 

- Zdecydowanie poszliśmy w kierunku podniesienia jakości treningu bramkarskiego. Koordynatorem bramkarzy w Akademii jest Krzysztof Osiński, który na co dzień pracuje z I zespołem. Ponadto jest Tomasz Hryńczuk, który również ma ogromne doświadczenie. Teraz nawiązaliśmy bardzo ważną współpracę z Akademią Bramkarską Total Goalkeeping, z którą wiążemy wielkie nadzieje. Zyskujemy partnera, który zapewni nam kompleksowe szkolenie bramkarzy naszej Akademii. To ma zaprocentować i mocno liczę, że w niedługiej przyszłości będziemy słynąć z klasowych bramkarzy – zaznacza dyrektor Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław Tadeusz Pawłowski.