Sukcesy dziewczyn z TGK TEAM

16:30:27  02/07/2015
Z usług naszej Akademii w formie regularnych treningów oraz obozów bramkarskich korzysta co raz więcej dziewczyn. Przekłada się to na liczne sukcesy, które osiągają na arenie ogólnopolskiej oraz międzynarodowej.

dziewczyny

W ostatnich dniach 3. miejsce w Mistrzostwach Europy wraz z reprezentacją niesłyszących osiągnęła uczestniczka naszych zgrupowań - Julia Kopińska. Po za zaszczytnych miejscem na podium uhonorowana została także bramkarka reprezentacji Polski, która została wybrana najlepszą zawodniczką na tej pozycji w całych Mistrzostwach.

Czerwiec był także okresem, w którym rozgrywano finały Mistrzostw Polski U19. Aleksandra Brzezina będąca na co dzień zawodniczką KS AZS Wrocław oraz SMS Junior Wrocław została wybrana najlepszą bramkarką zawodów.

Nasze dwie najmłodsze bramkarki Dominika Kopańska (KS AZS Wrocław) oraz Marta Kaźmierczak (UKS Bielawianka Bielawa) zagrały natomiast w finałach Mistrzostw Polski młodziczek. Ta pierwsza wygrała rywalizację zespołową, natomiast ta druga została uhonorowana nagrodą dla najlepszej bramkarki.

Powyższe sukcesy sprawiają, że to, co robimy ma sens. Każda z dziewczyn marzy by w przyszłości zagrać z orzełkiem na piersi. Kilka z naszych bramkarek już doświadczyło tego zaszczytu. Kolejne muszą o to powalczyć. Poziom, który prezentują i ciężka praca, jaką wkładają w każdy obóz i trening uświadcza nas w przekonaniu, że idziemy w dobrym kierunku.

Secured By miniOrange