Spotkanie rekrutacyjne do SMS JUNIOR Wrocław

W czwartek 10.12.2015 roku Szkoła Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu zaprasza na spotkanie informacyjne związane z rekrutacją uczniów do gimnazjum i liceum na rok szkolny 2016/2017. Zebranie odbędzie się o godzinie 18 w auli Zespołu Szkół przy ul. Słubickiej we Wrocławiu.

sms panorama

Gimnazjum i Liceum Mistrzostwa Sportowego zapewnia optymalne warunki umożliwiające połączenie nauki z profesjonalnym uprawianiem sportu. Najważniejszym celem realizowanym poprzez stworzenie klas piłkarskich jest wyszkolenie w okresie kilku lat wszechstronnego, uniwersalnego pod względem techniczno-taktycznym, motorycznym i wolicjonalnym piłkarza, który po dalszym szkoleniu byłby przygotowany do gry na poziomie ekstraklasy oraz I, II i III ligi.

Od września 2014 roku nasza Akademia współpracuje z SMS-em w zakresie treningu bramkarskiego. Każdy bramkarz uczęszczający do szkoły ma zapewnione 3h specjalistycznej pracy w ciągu tygodnia. Do tego dochodzą zajęcia taktyczne, motoryczne oraz basen. 

"Od początku poprzedniego roku w szkole rozpoczęto realizować nowy projekt. Na jego podstawie codziennie funkcjonują inne bloki tematyczne. Całość jest bardzo profesjonalnie zorganizowana. Podczas każdego treningu nad klasą czuwa 4-5 trenerów oraz fizjoterapeuta, co znacznie podnosi jakość treningów" - mówi Artur Woźniak, trener i manager Total Goalkeeping.

Szczegółowe informacje na temat szkoły, wysokość czesnego oraz ważne terminy związane z rekrutacją znaleźć można na stronie szkoły (www.smsw.pl).

Secured By miniOrange