Sprzęt

Oficjalnym Partnerem Technicznym Akademii jest firma R-GOL. Total Goalkeeping wypuściła także własną kolekcję odzieży oraz akcesoriów treningowych dla bramkarzy. 

Każdy bramkarz korzystający z usług naszej Akademii uprawniony jest do zakupu produktów z całego asortymentu sklepu R-GOL.com w preferencyjnych cenach. W przypadku decyzji o zakupie prosimy o kontakt.

W 2016 roku uruchomiliśmy także sklep internetowy, w którym zamieszczony został cały asortyment znajdujący się aktualnie w naszym magazynie we Wrocławiu. Serdecznie zapraszamy na zakupy 🙂

www.dlabramkarza.pl

logo-dlabramkarza-niebieski

R-GOL
Marka istnieje od roku 2000, ale w ostatnich latach z firmy regionalnej przerodziła się w absolutnie czołowego dystrybutora piłkarskiego sprzętu w skali kraju. Obecnie, poza nowoczesnym eSklepem, dla którego nie ma żadnych granic, R-GOL to Centrum Piłkarskie w Olsztynie, Salon Piłkarski w Ostródzie i wielkie, dwupoziomowe Centrum Piłkarskie w Gdańsku. Ten ostatni lokal to największy specjalistyczny sklep piłkarski w Polsce. Oprócz swojej marki odzieży nasz Partner dystrybuuje sprzęt wielu innych producentów.

KOLEKCJA TGK TEAM
W naszej ofercie znajdują się także produkty związane z Akademią oraz Bitwą Bramkarską. Koszulki treningowe, worki na rękawice, jedyne w swoim rodzaju bluzy... Zapoznaj się z naszą ofertą!

TGK-TEAM-banner2