Referencje

Opinie naszych bramkarzy, ich rodziców, trenerów, a także klubów, z którymi współpracujemy są dla nas bardzo ważne. Dzięki nim jesteśmy w stanie cały czas modyfikować naszą ofertę oraz polepszać jakość usług. Serdecznie zapraszamy do podzielenia się wrażeniami z treningów, obozów, czy eventów, które organizujemy poprzez wypełnienie formularza dostępnego po prawej stronie.

Wielkie ukłony. Jest nam niezmiernie miło być z Wami. Dla nas to zaszczyt współpracować z takimi ludźmi jak Wy. Życzymy sukcesów i pozostajemy w kontakcie!! 🙂

Jakub Rosołowski, Kierownik ds. Obsługi Klubów i Firm, R-GOL.com,

W ostatni weekend, najpierw w sobotę w turnieju Game Cup, a następnie na turnieju w Polkowicach Alan Andrzejewski zdobył statuetki dla najlepszego bramkarza! Na pewno treningi w Akademii Bramkarskiej Total Goalkeeping podniosły w znacznym stopniu jego umiejętności. Oby talent połączony z ciężką pracą wzbiły Alana na jeszcze wyższy poziom, chociażby ten pokroju Jakuba Wrąbla.

Piotr Bartyzel, trener MKS Parasol Wrocław (2006)

Organizacja obozu na najwyższym poziomie.  Inni mogliby się wiele od Was nauczyć. Radek bardzo zadowolony i w skali od 0 do 10 pkt. przyznał 10.

Ewa W., mama wielokrotnego uczestnika obozów

TGK najlepsze obozy, najlepsi trenerzy! Mój syn żyje spędzaniem czasu w towarzystwie kolegów i trenerów na obozach organizowanych przez TGK. Polecam serdecznie:)

Sylwia W., mama wielokrotnego uczestnika obozów