R-GOL nowym Partnerem Technicznym Total Goalkeeping

17:26:40  26/08/2015
Nowym Partnerem Technicznym naszej Akademii została polska firma R-GOL będąca dystrybutorem wielu uznanych światowych marek odzieży sportowej oraz rękawic bramkarskich.

Marka istnieje od roku 2000, ale w ostatnich latach z firmy regionalnej przerodziła się w absolutnie czołowego dystrybutora piłkarskiego sprzętu w skali kraju. Obecnie, poza nowoczesnym eSklepem, dla którego nie ma żadnych granic, R-GOL to Centrum Piłkarskie w Olsztynie, Salon Piłkarski w Ostródzie i wielkie, dwupoziomowe Centrum Piłkarskie w Gdańsku. Ten ostatni lokal to największy specjalistyczny sklep piłkarski w Polsce. Oprócz swojej marki odzieży nasz Partner dystrybuuje sprzęt wielu innych producentów.

RABATY DLA TGK TEAM
Na mocy współpracy wszyscy bramkarze i bramkarki korzystający z usług naszej Akademii uprawnieni są do nabycia produktów z całego asortymentu sklepu w preferencyjnych cenach. Przybliżone rabaty na poszczególny asortyment prezentujemy poniżej:
4keepers - ok. 18-20%* (szczegółowy cennik)

Reusch - ok. 10%*
RGOL - ok. 10-12%*
Pozostały asortyment sklepu - ok. 6-7%*
*ostateczną cenę podajemy przy zapytaniach o zakup konkretnych produktów
*rabat liczony jest od aktualnych cen w e-sklepie
*rabaty nie dotyczą produktów znajdujących się w dziale "WYPRZEDAŻE"

Ze szczegółami dotyczącymi składania zamówień można zapoznać się tutaj.

"Jesteśmy przekonani, że współpraca z marką R-GOL spełni oczekiwania naszych zawodników. Dzięki niej jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjne ceny za wysokiej jakości towar. Niezwykle istotna jest dla nas także dostępność poszczególnych produktów, co gwarantuje R-GOL. Z punktu widzenia naszych golkiperów najkorzystniejsze ceny zostały przez nas wynegocjowane na sprzęt bramkarski marki 4keepers. Śmiało można przyznać, że jej wysoki poziom niczym nie odbiega od najbardziej renomowanych firm bramkarskich" - podsumowuje Artur Woźniak.

 

Secured By miniOrange