Podsumowanie 2015 roku

16:05:58  31/12/2015
Kolejny rok Akademii Bramkarskiej Total Goalkeeping za nami. Śmiało możemy uznać, że był jeszcze lepszy od poprzedniego. Przeprowadziliśmy setki treningów, zorganizowaliśmy kilka turnusów obozów bramkarskich, braliśmy udział w specjalistycznych konferencjach oraz świetnie się bawiliśmy podczas Bitwy Bramkarskiej. Zapraszamy do lektury.

W rok 2016 weszliśmy bardzo prężnie. Po ubiegłorocznych świętach nie było czasu na odpoczynek ze względu na zbliżające się zimowe obozy bramkarskie, które tym razem odbyły się w Kępnie. Wzięło w nich udział ponad 60 bramkarzy z całego kraju.

podsumowanie-2015

Kolejne miesiące to już regularne treningi w oddziale wrocławskim oraz pomorskim. W międzyczasie zorganizowaliśmy po raz pierwszy w Polsce warsztaty bramkarskie przeznaczone tylko dla kobiet, a także wzięliśmy udział w prestiżowym projekcie Polskiego Związku Piłki Nożnej pod nazwą Polskie Piłkarki. Nasi trenerzy uczestniczyli w dwóch zgrupowaniach dla bramkarek, które odbyły się w Gutowie Małym. 

Wciąż rozrastająca się rodzina bramkarzy TGK TEAM prezentuje swoje umiejętności w wielu meczach oraz turniejach. Ich systematyczny trening zaowocował licznymi wyróżnieniami i nagrodami, których liczba w 2015 roku przekroczyła 50!

Mimo wielu codziennych zajęć od marca trwały przygotowania do IV Bitwy Bramkarskiej, która odbyła się w czerwcu. Zgromadziła rekordową liczbę golkiperów. Mimo setek zgłoszeń (ponad 300) mogliśmy przyjąć tylko 187 zawodników. Turniej zakończył się dużym sukcesem, co jeszcze bardziej mobilizuje nas do pracy w kolejnych latach.

Z Bitwą Bramkarską gościliśmy także na początku lipca na Wrocław Trophy - największym turnieju piłkarskim w Polsce. Kilkudziesięciu uczestników zawodów poznało także smak rywalizacji w naszych rozgrywkach. 

Podczas wakacji nie mieliśmy zamiaru odpoczywać. Ze względu na ogromną liczbę chętnych postanowiliśmy o organizacji aż 4 turnusów obozowych. Nie zawiedliśmy się na naszych bramkarzach, którzy w liczbie ponad 110 zameldowali się w Świdnicy, Kępnie oraz Malborku. Tuż po zgrupowaniach zajmowaliśmy się przygotowaniami do II Bitwy Bramkarskiej Pomorze, która z końcem sierpnia odbyła się w Starogardzie Gdańskim. 

Kolejne miesiące to dziesiątki treningów w rozrastających się grupach we Wrocławiu oraz na Pomorzu. Nasi trenerzy oprócz codziennej pracy nie zapominali także o dokształcaniu i doskonaleniu swojego warsztatu. Brali udział w konferencjach i warsztatach, stażach szkoleniowych oraz kursach trenerskich. Uczestniczyli także w warsztatach Dolnośląskiego Stowarzyszenia Trenerów i Instruktorów Piłki Nożnej w charakterze prowadzących. 

Bardzo ważnym punktem w rozwoju naszej Akademii w 2015 roku była zmiana Partnera Technicznego, którym została marka R-GOL. Dzięki tej współpracy potencjał Total Goalkeeping wkroczył na kolejny poziom.

Podsumowując, rok 2015 był dla całego zespołu Total Goalkeeping bardzo pracowity, ale i niezwykle owocny. Właśnie te owoce codziennej, żmudnej pracy pozwalają z dużym optymizmem patrzyć na kolejne 365 dni, które przed nami. Do zobaczenia na boisku w 2016 🙂