Obozy bramkarskie

Obozy bramkarskie

W świecie, w którym każdy mówi Ci, co masz robić, my powiemy Ci, jak możesz to zrobić 🙂

Akademia Bramkarska Total Goalkeeping regularnie organizuje letnie oraz zimowe zgrupowania dla bramkarzy. Stałymi bazami naszych letnich i zimowych wypadów stały się znakomicie wyposażone Ośrodek Sportu i Rekreacji w Świdnicy (www.osir.swidnica.pl), Kępnie (www.osir.kepno.pl), Malborku (www.osir.malbork.pl) oraz Strzegomiu (www.stragona.com).

Nasze obozy wyróżniają się przede wszystkim bogatą ofertą treningową dla każdej kategorii wiekowej oraz dla zawodników będących na różnym poziomie zaawansowania. Bramkarze pracują codziennie w maksymalnie 4-6 osobowych grupach, dzięki czemu tydzień pracy metodami TGK staje się doskonałą inwestycją. 

Na każdym obozie realizujemy wcześniej ustalone cele. W grupach młodszych skupiamy się na podstawowych aspektach sztuki bramkarskiej, natomiast w starszych i bardziej zaawansowanych pracujemy nad złożonymi elementami techniczno-taktycznymi  i nowoczesnymi sposobami bronienia stosowanymi przez najlepszych bramkarzy na świecie. Każdy dzień rozpoczyna się teoretyczną odprawą przedtreningową, na której uczestnicy zapoznają się z realizowanym w danym dniu tematem. Przez cały obóz staramy skupiać się na jednym lub dwóch celach głównych, dzięki czemu po 6-cio dniowym cyklu treningowym dostrzegalne są wyraźne postępy w danym aspekcie. Te elementy wyróżniają nasze obozy i sprawiają, że każdej zimy i lata bierze w nich udział kilkudziesięciu zawodników i zawodniczek.

Zgrupowania dostępne są dla wszystkich chętnych, którzy ukończyli 8 rok życia. Mogą w nich wziąć udział bramkarze z różnych stron naszego kraju bez względu na przynależność klubową. Do tej pory odwiedzali nas golkiperzy z całej Polski. W tym reprezentanci i reprezentantki województw oraz kadr Polski.

Wszystkim uczestnikom gwarantujemy kilkanaście profesjonalnie przygotowanych jednostek treningowych, interesujące zajęcia dodatkowe, prezentacje multimedialne podejmujące ważne i ciekawe dla bramkarzy tematy, indywidualne konsultacje, pozytywną atmosferę oraz tydzień wypełniony nowymi doświadczeniami i niesamowitymi wrażeniami. 

Jeśli chcesz podnieść swoje umiejętności, poznać innowacyjną formę treningów bramkarskich, zwiększyć poziom swojej wiedzy na temat goalkeepingu i dobrze się przy tym bawić --> ZAPRASZAMY 🙂

ZAPOZNAJ SIĘ Z REFERANCJAMI, KTÓRE WYSTAWILI NAM BRAMKARZE I ICH RODZICE