O Akademii

Akademia Bramkarska Total Goalkeeping powstała w 2012 roku we Wrocławiu. Motorem napędowym i inspiracją do założenia klubu stały się wyjazdy na staże do trenera Marka Dragosza. 

Pierwotnie przyjęliśmy nazwę KeeperLeo Wrocław, które stanowiło oddział szkoły założonej przez trenera Dragosza. W wyniku przekształceń organizacyjnych oraz powstania długoletniego planu rozwoju w grudniu 2013 roku doszło do zmiany nazwy. 

Misją działania naszej Akademii jest chęć wprowadzenia nowej jakości TOTALNEGO treningu bramkarskiego, która pozwoli na wychowanie przyszłych mistrzów.

Total Goalkeeping swoje cele realizuje poprzez prowadzenie treningów dla wszystkich chętnych zawodników. Współpracuje także z klubami piłkarskimi, organizuje specjalistyczne obozy bramkarskie oraz największą na świecie Bitwę Bramkarską. Nasi Trenerzy ponadto aktywnie uczestniczą w kreowaniu wizji treningu bramkarskiego w Polsce. Jednym z przejawów tego aspektu jest współtworzenie kwartalnika wydawanego przez Stowarzyszenie Trenerów i Instruktorów Piłki Nożnej, uczestnictwo w warsztatach szkoleniowych dla trenerów bramkarzy oraz organizację staży trenerskich. W 2018 roku do grupy realizowanych przez Total Goalkeeping projektów dołączył system szkoleń edukacyjnych dla trenerów TGK COACH LAB.

Trenerzy Total Goalkeeping współpracują z największymi i najlepszymi akademiami piłkarskimi z Wrocławia. W gronie Partnerów TGK znajdują się takie marki jak Akademia WKS Śląsk Wrocław SA, SMS JUNIOR Wrocław, KS AZS Wrocław, MKS PARASOL Wrocław, OLYMPIC Wrocław, WKS "Śląsk", Sporting Wrocław czy FORZA Wrocław. Brali oni także udział w ogólnopolskich projektach realizowanych przez Polski Związek Piłki Nożnej. Uczestniczyli w Letniej i Zimowej Akademii Młodych Orłów (Orlic) oraz projekcie "Polskie Bramkarki".