Formularz osobowy

WITAMY  W TGK TEAM!

Przed wypełnieniem formularza zapoznaj się z zasadami dotyczącymi funkcjonowania w naszej Akademii w sezonie 2017/2018! Poniżej znajdziesz najistotniejsze informacje. Rekomendujemy zapoznanie się ze szczegółowym REGULAMINEM!

OFERTA
Nasza oferta od najbliższego sezonu zostanie nieco wzbogacona. Oprócz standardowych treningów grupowych i indywidualnych proponujemy Państwu rozważenie skorzystania z dodatkowych możliwości takich, jak: 

W ramach prowadzonych zajęć po półrocznym cyklu treningowym dla każdego zawodnika zostanie przygotowany raport treningowy obejmujący realizowaną tematykę oraz stopień jej opanowania, a także frekwencję. Pracujemy nad systemem informatycznym, dzięki któremu będziecie Państwo mieli na bieżąco dostęp do tych szczegółowych informacji. Mamy nadzieję, że zacznie on funkcjonować od 2018 roku.

PŁATNOŚCI (dotyczy grup odpłatnych oraz zajęć dodatkowych dla pozostałych) 
1. Wysokość składek ulega drobnej zmianie w stosunku do poprzednich sezonów:

  • trening grupowy (4-6 os.) raz w tygodniu - 35zł/trening (ok. 140zł miesięcznie)*
  • trening grupowy (4-6 os.) dwa w tygodniu - 30zł/trening (ok. 240zł miesięcznie)*
  • trening grupowy klubowy (odpłatność po stronie rodziców) - warunki ustalane indywidualnie
  • trening indywidualny - 120zł/trening
  • współpraca z klubami - warunki ustalane indywidualnie
  • VIDEOANALIZA MECZOWA - 180zł
  • VIDEO COACHING - videoanaliza materiałów udostępnianych przez zawodnika - 50zł/miesiąc
  • VIDEO EXTRA COACHING - videoanaliza materiałów udostępnianych przez zawodnika oraz obserwacja/videoanaliza meczowa - 200zł/miesiąc

*rozliczenie następuje w cyklach miesięcznych; w przypadku usprawiedliwionej wcześniej nieobecności na danych zajęciach naliczone za tą jednostkę będzie tylko 15 zł

2. NIEOBECNOŚCI - WAŻNE!
Każdy trening przygotowywany jest pod konkretną liczbę zawodników. W celu optymalizacji zajęć zależy nam na jak najszybszej informacji w przypadku planowanej nieobecności.
Poinformowanie o nieobecności na 24h przed treningiem powoduje obniżenie kosztów danego treningu do 15zł. Brak informacji związany jest z pełną odpłatnością!
Informację należy przekazać na adres akademia@totalgoalkeeping.pl lub drogą telefoniczną (SMS) na numer 793140405 (trener Artur) lub trenerowi prowadzącemu.
3. O ostatecznej wysokości składki poinformujemy za pomocą SMS na początku każdego kolejnego miesiąca.

4. Opłatę należy uiścić w terminie do 7 dni od otrzymania informacji. Można jej dokonywać indywidualnie u trenerów prowadzących lub na konto bankowe Akademii ( RAIFFEISEN POLBANK 96 1750 0012 0000 0000 3317 0726) z dopiskiem: "Składka za miesiąc ........ - imię i nazwisko zawodnika"

TRENINGI
1. Prosimy stawiać się na treningach minimum na kilka minut przed zajęciami, aby się do nich przygotować. Godziny podane w harmonogramie oznaczają moment rozpoczęcia treningu.
2. Obowiązuje czysty strój sportowy (dotyczy to zarówno odzieży, jak i rękawic bramkarskich oraz butów).
3. Każdy uczestnik zajęć (dotyczy grup w pełni odpłatnych) w pierwszym miesiącu treningowym otrzyma bezpłatnie koszulkę treningową TGK, w której zobowiązany jest uczestniczyć w zajęciach!

SPRZĘT BRAMKARSKI
Od 2017 prowadzimy sklep internetowy www.dlabramkarza.pl. Można w nim znaleźć całą gamę sprzętu bramkarskiego w atrakcyjnych cenach. Wszystkie produkty dostępne na stronie mamy w magazynie we Wrocławiu. Wystarczy złożyć zamówienie, a trener przywiezie na zajęcia wybrany asortyment. Co więcej, współpracujemy ściśle z marką R-GOL.com. To największy w Polsce sklep ze sprzętem sportowym. Nasi bramkarze uprawnieni są do zakupów CAŁEGO ASORTYMENTU w preferencyjnych cenach.